Ürün Kategorileri
09 TWFL50100 Terrawool Taş Yünü Tekyüz Folyolu Levha
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
ÜRÜN TANITIMI :

Bir yüzü alüminyum kaplı taşyünü veya çıplak taşyünü olan levhalardır. Isı, ses ve yangın yalıtımı gerektiren her türlü teknik kanal detaylarında uygulanır. Terrawool Taşyünü Klima Levhası, alüminyum folyo, sarı camtülü veya siyah cam tülü kaplamalı olarak üretilebilir.

UYGULAMA ALANLARI :

Klima kanallarında ve klima hücrelerinde ısı, ses ve yangın izolasyonu amacıyla kullanılır.

UYGULAMA ESASLARI :

Levhalar, klima kanalları dışına tespit edilecek olan izolasyon askı pimlerine geçirilerek pulla tespit edilir.
Merkezi Trabzon'da bulunan Cepheart ülkemizde ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaların Trabzon genelinde ve çevre şehirlerde müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bölgede yüksek stok miktarları ile tüm müteahhit ve inşaat işi yapan firmalara doğrudan ürün satışı yapabilecek kapasitesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Stroline, Rigips, Terrawall, Saray Tavan, Stikwall, Santa Kimya, gibi markaların Doğu Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü yürütmektedir. Isı yalıtımı ve mantolama, su izolasyonu, alçı ve alçıpan ürünleri, iç ve dış cephe süslemeleri, taş desen, ağaç desen, mermer desen cephe kaplamaları gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan Cepheart ürünlerini Stroline Karadeniz güvencesi ile tedarik ediyor.
cepheart.com.tr
Tescilli Markasıdır

Tüm hakları Stroline Karadeniz'e aittir.Sitede yer alan görseller cepheart.com.tr'ye aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2014 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.