Ürün Kategorileri
09 TWML12040 Terrawool Taş Yünü Mantolama Levhası
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
ÜRÜN TANITIMI :

Darbe mukavemeti ve basma mukavemetine dayanıklı, TS EN 13500’e uygun olarak üretilen çıplak taşyünü levhalardır.

UYGULAMA ALANLARI :

Çekme ve basma mukavemeti sayesinde sıva ile kaplanabilir. Isı, ses ve yangın yalıtımı için binaların dış cephelerinde kullanılır.

UYGULAMA ESASLARI :

Bina yüzeyindeki gev- şek parçacıklar fırçalanarak temizlenmeli, hasarlı bölgeler sıva ile onarılmalı, tüm yüzeyler yalıtım yapmaya hazır hale getirildikten sonra şakül ve yatay ipler yardımı ile bina şakülü kontrol edildikten sonra su basman profili yerleştirilerek ısı yalıtım levhaları farklı yapıştırma metotlarına göre yüzeylere yapıştırılmalıdır. Yapıştırıcı çimen- to esaslı malzemelerin derzlerden taşmamasına özen gösterilmelidir. 24 saat sonra dübelleme işlemi yapılacaktır. Sıra ile köşe profilleri, sıva, 160 gr/m2 alkali dayanımlı file, düzeltme sıvası, astar, mineral kaplama ve son olarak da astar dış cephe boyası ile işlem sonlandırılmalıdır.
Merkezi Trabzon'da bulunan Cepheart ülkemizde ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaların Trabzon genelinde ve çevre şehirlerde müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bölgede yüksek stok miktarları ile tüm müteahhit ve inşaat işi yapan firmalara doğrudan ürün satışı yapabilecek kapasitesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Stroline, Rigips, Terrawall, Saray Tavan, Stikwall, Santa Kimya, gibi markaların Doğu Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü yürütmektedir. Isı yalıtımı ve mantolama, su izolasyonu, alçı ve alçıpan ürünleri, iç ve dış cephe süslemeleri, taş desen, ağaç desen, mermer desen cephe kaplamaları gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan Cepheart ürünlerini Stroline Karadeniz güvencesi ile tedarik ediyor.
cepheart.com.tr
Tescilli Markasıdır

Tüm hakları Stroline Karadeniz'e aittir.Sitede yer alan görseller cepheart.com.tr'ye aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2014 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.