Ürün Kategorileri
HAKKIMIZDA
CEPHEART  Yalıtım Merkezi, inşaat ve dekorasyon malzemelerini kaliteden ödün vermeden mümkün olan en uygun fiyata müşterilerine ulaştırma ve yalıtım sektöründe lojistik merkez olma vizyonu ile 2008'den bu yana hizmetinizdedir.

Firmamız  CEPHEART  Yalıtım Merkezi ünvanı ile 2015 yılından beri Esiroğlu Trabzon'da 5000 m² alanda hizmet vermeye devam ederken 2018 yılında Sürmene Trabzon'da kurduğu 7000 m²'lik  ikinci tesisi ile dış cephe dekorasyon ürünlerini üretmeye başlamıştır.  İZODER' e kayıtlı üretici firmalar arasında yer alan CEPHEART ayrıca 3D proje desteği de vermektedir.

CEPHEART markası yapı sektöründe yüksek performanslı, uzun ömürlü izolasyon, dekorasyon ürünlerinin imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Hedefimiz tüm ısı, su yalıtım malzemeleri, boya, yapı kimyasallarının yanı sıra iç ve dış cephe dekorasyon malzemeleri ve diğer inşaat malzemeleri alanında tüm ürün gruplarına hitap eden stok alanımızla aranılan tedarikçi firma olmaktır.

SOSYAL SORUMLULUK 

Dünyadaki yüksek enerji israfının azaltılmasına katkı sağlamak, bölge insanına istihdam sağlarken, yapıları daha çağdaş, güzel ve estetik mekanlara çevirerek insanların daha huzurlu ve mutlu yaşam sürmelerine hizmet etmektir.

POLİTİKAMIZ 

En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmak. Bu iddiamıza sahip çıkmak için her gün yeni ürünleri portföyümüze ilave ederek kendimizi piyasanın istek, ihtiyaç ve memnuniyeti doğrultusunda sürekli olarak eleştirmekte ve geliştirmekteyiz. Firmamızla çalışan müşterilerimize ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

CEPHEART, başta müşterilere ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezi Trabzon'da bulunan Cepheart ülkemizde ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaların Trabzon genelinde ve çevre şehirlerde müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bölgede yüksek stok miktarları ile tüm müteahhit ve inşaat işi yapan firmalara doğrudan ürün satışı yapabilecek kapasitesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Stroline, Rigips, Terrawall, Saray Tavan, Stikwall, Santa Kimya, gibi markaların Doğu Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü yürütmektedir. Isı yalıtımı ve mantolama, su izolasyonu, alçı ve alçıpan ürünleri, iç ve dış cephe süslemeleri, taş desen, ağaç desen, mermer desen cephe kaplamaları gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan Cepheart ürünlerini Stroline Karadeniz güvencesi ile tedarik ediyor.
cepheart.com.tr
Tescilli Markasıdır

Tüm hakları Stroline Karadeniz'e aittir.Sitede yer alan görseller cepheart.com.tr'ye aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2014 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.