Ürün Kategorileri
Hakkımızda
CEPHEART markası inşaat sektöründe   10 yılı aşkın bilgi birikimini ve iş deneyimini ile   yalıtım sektöründe lojistik merkez olma amacıyla FATİH ŞAHİNTAŞ tarafından kurulmuştur. 

2012 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız “CEPHEART YALITIM MERKEZİ ”   ünvanı   ile 2015 yılında Esiroğlu Trabzon da   yeni adresinde hizmet vermeye başlamıştır.

CEPHEART Markası yapı sektöründe yüksek   performanslı , uzun ömürlü izolasyon ve dekorasyon ürünlerinin satışını gerçekleşmektedir.   Hedefimiz tüm ısı ve   su yalıtım malzemeleri, boya ve yapı kimyasalları   yanı sıra iç   ve dış cephe dekorasyon   malzemeleri , boya ve diğer inşaat malzemeleri   alanında tüm ürün gruplarına hitap eden stok alanımızla aranılan tedarikçi firma olmaktır. 

Firmamız,faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe sistemli ve planlı çalışarak sunduğu yenilikçi ve   kalıcı çözümlerle haklı bir başarı elde etmiştir.

SOSYAL SORUMLULUK 

Dünyadaki   yüksek enerji israfının azaltılmasına katkı sağlamak , bölge insanına istihdam sağlarken , yapıları daha çağdaş güzel ve estetik mekanlara çevirerek insanların daha huzurlu ve mutlu yaşam sürmelerine hizmet etmektir.

POLİTİKAMIZ 

Doğru bilgi ile %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Kendimizi müşteri istek, ihtiyaç ve memnuniyeti doğrultusunda sürekli olarak eleştirmekte   ve geliştirmekteyiz. 

Merkezi Trabzon'da bulunan Cepheart ülkemizde ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaların Trabzon genelinde ve çevre şehirlerde müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bölgede yüksek stok miktarları ile tüm müteahhit ve inşaat işi yapan firmalara doğrudan ürün satışı yapabilecek kapasitesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Stroline, Rigips, Terrawall, Saray Tavan, Stikwall, Santa Kimya, gibi markaların Doğu Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü yürütmektedir. Isı yalıtımı ve mantolama, su izolasyonu, alçı ve alçıpan ürünleri, iç ve dış cephe süslemeleri, taş desen, ağaç desen, mermer desen cephe kaplamaları gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan Cepheart ürünlerini Stroline Karadeniz güvencesi ile tedarik ediyor.
cepheart.com.tr
Tescilli Markasıdır

Tüm hakları Stroline Karadeniz'e aittir.Sitede yer alan görseller cepheart.com.tr'ye aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2014 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.