Ürün Kategorileri
CEPHE ART ÜCRETSİZ KEŞİF - 3D PROJE ÇİZİMİ
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Yapılarınız ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu elde edecektir. Enerji tasarrufu yanında kullanacağınız yalıtım malzemeleri ile binanız yeni bir görünüm kazanacaktır. Peki, bu yeni görünüm nasıl olacak? Kim karar verecek?

İmalata başlamadan önce binanızın dış görünümünün kazanacağı son hali görebilmeniz gereklidir. Son hali görebilmelisiniz ki tüm yapı sahiplerinin memnuniyetinin olduğu bir imalat yapılabilsin. Aksi halde yapınızın yalıtım mantolama işi bittikten sonra, "Güzel olmadı, hadi yıkalım tekrar edelim." deme şansınız bulunmamaktadır. Bu şans bulunsa bile yüksek maliyet gerekmektedir.

İşte tam bu noktada Cepheart olarak biz devreye girmekteyiz. Siz sadece binanızın cepheden görülen fotoğraflarını bize göndereceksiniz. Biz ise bünyemizde çalışan mimarlarımızla bu yapıyı dijital ortama aktaracağız ve seçtiğiniz malzemeleri yapınıza giydireceğiz. Dijital ortamda, siz memnun kalana kadar yapınızın rengini, kullanılacak malzemeleri değiştirme hakkınız olacak.

Bu değişiklikler sayesinde tüm yapı sakinleri olarak ortak karara varabileceksiniz. Biz ise Cepheart olarak bir müşterimizi daha hizmetimizle memnun edip uğurlamış olacağız.

Merkezi Trabzon'da bulunan Cepheart ülkemizde ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaların Trabzon genelinde ve çevre şehirlerde müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bölgede yüksek stok miktarları ile tüm müteahhit ve inşaat işi yapan firmalara doğrudan ürün satışı yapabilecek kapasitesi ile müşterilerine güven vermektedir.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Stroline, Rigips, Terrawall, Saray Tavan, Stikwall, Santa Kimya, gibi markaların Doğu Karadeniz Bölge Distribütörlüğünü yürütmektedir. Isı yalıtımı ve mantolama, su izolasyonu, alçı ve alçıpan ürünleri, iç ve dış cephe süslemeleri, taş desen, ağaç desen, mermer desen cephe kaplamaları gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan Cepheart ürünlerini Stroline Karadeniz güvencesi ile tedarik ediyor.
cepheart.com.tr
Tescilli Markasıdır

Tüm hakları Stroline Karadeniz'e aittir.Sitede yer alan görseller cepheart.com.tr'ye aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2014 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.